KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14829249
nr 1482 9249
Oidentifierad konstnär. Landskap med stuga, ej signerad. Olja på pannå, 29x39 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:01:41
10/8 14:54:30